Cięcie płyt meblowych na wymiar - Rozkrój i optymalizacja formatek Online

Oferujemy wykonanie cięcia płyt meblowych, blatów oraz innego materiału stolarskiego wraz z usługą ich oklejania. Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy firmy Homag, który zapewnia precyzyjne wykonanie zleconych zadań. Nasze maszyny współpracują z programami do optymalizacji rozkroju materiału w celu jak najlepszego wykorzystania materiału i minimalizacji odpadów.
Dla większej wygody i efektywniejszej obsługi naszych Klientów, wprowadziliśmy program do zamówień elektronicznych E-rozkrój Online.
W systemie tym wprowadzając dane formatek otrzymasz wstępną wycenę cięcia i oklejania płyt wraz ze schematami optymalizacji rozkroju, które następnie możesz wysłać do realizacji w naszej firmie.
Dla odbiorców hurtowych, firm z branży stolarskiej oferujemy atrakcyjne rabaty. W celu uzyskania odpowiednich progów rabatowych prosimy po rejestracji w systemie e-Rozkrój Online (FastCut2) o kontakt mailowy , telefoniczny tel. +48 324736140, +48 324736163 wewn. 44 lub osobisty w siedzibie firmy ul. Przemysłowa 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój woj. śląskie
Zapraszamy na stronę: https://kompleks.erozkroje.pl